Gera Internetinė Svetainė

Kaip atpažinti gerą internetinę svetainę ?

Šiomis dienomis, internete jau yra 1.5 milijardo svetainių. Tačiau kas yra gera internetinė svetainė ? Svetainės privalo būti pritaikytos lankytojų interesams, juos sudominti, bei turi būti dizainiškai paprastos. Svetainė, kuri yra senamadišką, lankytojų šiomis dienomis nesudomina, lankytojas praleidžia 2-4 sekundes svetainėje ir išeina. Todėl norint būti konkurencingam šiuolaikinėje rinkoje, privaloma turėti šiuolaikinę svetainę.

Visos šiuolaikinės svetainės pasižymi paprastu turinio redagavimu. Kitaip tariant, jos turi turinio valdymo systemas, kurių dėka savininkai gali betkada ir paprastai redaguoti svetainės turinį, neturėdami IT žinių.

Verslo puslapio turinys

Žinant, kad lankytojai svetainėje daugiausiai laiko praleidžia pradiniame puslapyje, kitaip vadinama „Landing Page“, šio puslapio pradžioje yra būtina pritraukti lankytojų dėmesį, norint kad jis liktu svetainėje. Pritraukus lankytojų dėmesį, tuomet aiškiai yra pristatomos įmonės paslaugos bei kontaktai. Tai yra pagrindiniai verslo įmonės internetinės svetainės elementai.

Tuomet, norint užtikrinti lankytojo konversija, praverčia pridėtiniai elemenai :

  • Atsiliepimai
  • Platesnė informaciją apie įmonę ir jos tikslus
  • „Call to Action“ – konvesijos skatinimas
  • Susisiekimo forma

Turint šiuos elementus svetainėje, lankytojas jaus socialinį įrodymą, bus paskatintas veikti link konversijos, bei turės aiškų susisiekimą su įmonę. Turėdami šiuos raktinius elementus savo internetinėje svetainėje, turėsite pranašumą prieš daugelį savo konkurentų svetainių.

Domina internetinės svetainės kūrimas su visais išvardintais raktiniais elementais? Susisiekite ir Jums sukursime svetainę, kuri lankytojus vers klientais.

Įvaizdinis puslapis

Įstaigoms, tokioms kaip restoranams, gera internetinė svetainė privalo perteikti lankytojui savo įvaizdį. Pačioje pradžioje taip pat svarbu sudominti lankytoją, tačiau vietoj paslaugų, pirmiausia aprašyti save ir savo istoriją. Tolimesniam įvaizdžio perteikimui puikiai padeda nuotraukos, bei aprašymai. Taip pat yra būtina susisiekimo forma bei kontaktai puslapio apačioje.