Reklama Jūsų Verslui

Reklama Internete Svetainei

Vidutiniškai įmonės išleisdamos 1$ „Google Ads“ reklamavimui vidutiniškai gauna 2$ pajamų. Kitaip tariant, „Google Ads“ vidutiniškai suteikia 100% savo investicijų grąžos. Reklama internete naudojantis „Google Ads“ yra viena pačių efektyviausių priemonių šiuolaikinėje rinkoje. Šiame straipsnyje glaustai aptarsime „Google Ads“ reklamavimą.

Ieškote papildomų klientų? Galbūt norite pagerinti savo verslo našumą? Svetainės reklama internete Jūsų verlui yra puikus sprendimas. Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų būsimą reklamą.

Kaip Veikia Google Ads ?

Paprasčiausias „Google Ads“ principas yra pagal PPC sistemą, kitaip žinomą kaip „mokėjimas už paspaudimą“ , kurios dėka reklamos biudžetas yra naudojamas ne pamačius reklamą, o tik už jos paspaudimą. Tokiu būdu Jūs sutaupote reklamos biudžetą, galėdami rodyti reklamą kitiems potencialiems klientams.

Tačiau kada yra rodoma Jūsų reklama? Visa tai yra nuspręsta pagal raktažodžius, kurie yra atrenkami individualiai kiekvienai reklamai. Žmogus ieškantis Jūsų paslaugos, dažnausiai suves tos paslaugos pavadinimą, tada Jam bus rodoma Jūsų reklama, taip Jūs taikysitės į konkrečią auditoriją.

Geriausi Raktažodžiai

Tačiau kaip atrenkami geriausi raktažodžiai Jūsų rinkoje? Tam reikalinga raktažodžių analizė. Tokiu būdu galima sužinoti daugelio rakžtažodžių ieškomumą, konkurenciją bei kainą. Įvertinus visus raktažodžius pagal šiuos kriterijus, yra atrenkami labiausiai tinkantys Jūsų reklamai bei jos biudžetui.

Turint šią labai naudingą informaciją, Jūsų reklamą galima priderinti Jūsų biudžetui bei reklamos tikslams pasiekti. Ateityje taip pat bus galima tobulinti bei padaryti Jūsų reklamą labiau pasiekiamą didesniai auditorijai.

Domina raktažodžių analizė Jūsų būsimai internetiniai reklamai? Susisiekite jau šiandien!

Konversijos Jūsų Svetainėjė

Reklamos konversijos ( lankytojo virsmas klientu ) glaustai susijusios su Jūsų svetaine.  Tam yra reikalinga turėti svetainę, kuri ne tik būtu patraukli akiai, bet ir strategiškai sudaryta. Geros reklaminės internetinės svetainės tikslas turėtų būti lankytojo konversija. Tai pasiekti padeda internetinės svetainės analitikos įrankiai, kurie yra įdiegiami po jos sukūrimo. Keli tokių įrankių pavyzdžiai : „Google Analytics“ , „Facebook Pixel“ , „Woopra“ , „Crazy Egg“. Visi šie įrankiai suteikia Jums galimybę stebėti lankytojų elgesį Jūsų internetinėje svetainėje bei pateikia naudingu įžvalgų apie jos našumą.

Domina „Google Ads“ reklama internete Jūsų verslui ? Susisiekite ir aptarsime Jūsų būsimą reklamą bei suteiksime naudingų patarimų jau šiandien !