Internetinės Svetainės Svarba

Kodėl svarbus internetinės svetainės kūrimas?

87% potencialių klientų prieš užsakydami paslaugą ar prekę, jos ieško internete. Neturėdami internetinės svetainės, Jūs prarandate 4/5 savo klientų. Todėl kiekvienam verslui ir įstaigai svetainės kūrimas yra ypač svarbu, norint būti pranašesniu už konkurentus.

Sukursime Jums internetinę svetainę, pasižyminčią išskirtiniu dizainu, kuris būtų pritaikytas Jūsų įmonės įvaizdžiui. Aiški bei tvarkinga svetainė, kuri nesukeltų lankytojams klausimų ar neaiškumų ir juos verstų klientais.

Socialiniai tinklai- ne viskas!

Jei norite, kad Jūsų įmonė būtų sėkminga šiuolaikinėje rinkoje, privalote turėti profesionalią svetainę. Internetinė svetainė yra Jūsų verslo pagrindas, remiantis visas Jūsų skaitmeninės rinkodaros pastangas.

Žinomumas – Gera įmonė yra žinoma. Todėl norint būti atpažintam bei surastam, būtina turėti svetainę. Įmonė, kuri egzistuoja tik socialiniuose tinkluose, praranda didžiulę dalį savo žinomumo potencialo.

Vien tik socialinius tinklus turinti įmonė sau brėžia žinomumo bei potencialo ribas. Įmonė neturinti svetainės parodo klientui blogą įvaizdį, todėl rizikuoja jį prarasti. Įmonės turinčios svetainę gali sėkmingai perteikti savo įvaizdį ir lankytoją paversti klientu, todėl visos geriausios įmonės bei įstaigos turi svetaines.

Paprastas turinio valdymas

Sukursime išskirtinio dizaino tinklapį, kuris būtų patogus tiek lankytojui, tiek užsakiusiai įmonei. Idiegsime turinio valdymo sistemą, kuri šiais laikais yra pati populiariausia, ir naudojama 26,6% visų tinklapių internete. Tokiu būdu sutaupysite savo brangų laiką ir galėsite redaguoti svetainę be jokių programavimo žinių. Kurdami internetinią svetainę taip pat įdiegiame analitikos įrankius, kurie padės užsakovui matyti lankytojų skaičių bei srautą, lankomiausius puslapius.